• cubeRandom

  • cubeRandom

  • blockپرداخت آنلاین
قوانین و مقررات
خدمات رفاهی
درباره آزمون
درباره با ما
تماس با ما
راهنمای ثبت نام
  1. بر روی گزینه Registration در بخش ثبت نام کلیک نمایید و وارد صفحه بین المللی آزمون IELTS شوید. پس از انتخاب تاریخ آزمون در آن صفحه بر روی گزینه Continue کلیک نمایید و Application Form مربوطه را به صورت آنلاین پر نمایید.
2. ایمیلی به پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد که حاوی لینک پرداخت می باشد.
3. جهت قطعی شدن ثبت نام، هزینه ثبت نام به مبلغ 9,500,000 ریال را از طریق درگاه بانکی ارائه شده پرداخت کرده، رسید آن را به شماره تلگرام موسسه 09396960833 و یا به ایمیل: info@ielts-parsian.ir ارسال نمایید. بدیهی است پس از پرداخت، ظرف مدت حداکثر 72 ساعت ایمیل تاییدیه ثبت نام به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

قوانین و مقررات
1- جهت شرکت در آزمون، صرفا پاسپورت و یا کارت ملی هوشمند معتبر شناخته می شود و ثبت نام با مدارک شناسایی غیر از موارد مذکور مقدور نمی باشد. لازم به ذکر است کارت ملی هوشمند صرفا از داوطلبین مشمول خدمت سربازی و با ارائه گواهی معتبر (از حوزه نظام وظیفه یا دانشگاه محل تحصیل) پذیرفته می شود.
2- انصراف و انتقال زمان های آزمون و تغییر ماژول از آکادمیک به جنرال و یا بالعکس پس از ثبت نام قطعی، تنها پیش از بازه زمانی 35 روز مانده به تاریخ امتحان کتبی (از طریق پر کردن فرم Refund موجود در سایت و تحویل به دفتر موسسه) امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر است که هزینه انصراف و انتقال 1900000 ریال می باشد. با توجه به تایید داوطلب برای ثبت نهایی درخواست انصراف یا انتقال آزمون، بدیهی است مسئولیت انتخاب نادرست این گزینه بر عهده شخص داوطلب می باشد.
3- تاریخ آزمون مصاحبه شفاهی، در قالب یک ایمیل، حداکثر تا یک هفته قبل از تاریخ آزمون کتبی برای داوطلب ارسال خواهد شد.
4- در صورت تقاضا برای دریافت کارنامه اضافی (TRF) مبلغ 25000 تومان بابت هر کارنامه اضافی می بایست از طرف متقاضی پرداخت شود.
5- امکان مشاهده سریعتر نتایج آزمون برای شرکت کنندگان پس از گذشت 13 روز کاری از آزمون کتبی، از طریق لینک زیر فراهم می باشد.


نام:
شماره تماس:
ایمیل:
پیام:

پرداخت آنلاینتهران، جلال آل احمد (شرق به غرب ) ، بعد از پل آزمایش، بلوار سرلشکر شهید آریافر، خیابان جانبازان شرقی، جنب پل زیرگذر، روبروی خیابان سرسبز، ساختمان امام رضا (ع) 
ساعت مراجعه:   شنبه تا چهارشنبه :  9 الی 14            
تلفن : 44280713-021
تلفن همراه: 09390787736
فکس : 44262000-021
سایت موسسه : www.ielts-parsian.ir
پست الکترونیک : info@ielts-parsian.ir
https://t.me/Ielts_parsian